Üreticiler İçin Avantajlar

Bebe ve çocuk konfeksiyon sektörüne özel sanal fuar uygulaması
Kidswearworld.com ticaret hacminizi büyütmek ve geliştirmek için en doğru adres!

Şirket Profilinizi Oluşturun

Kidswearworld.com’un şirketinize özel gelişmiş yönetim paneli sayesinde çok kolay bir şekilde şirketinizin profilini oluşturabilirsiniz.

Şirketinizin tüm iletişim bilgilerini, şirket sunumlarınızı, üretim ve satış yeri görsellerinizi, kurumsal videolarınızı, sahip olduğunuz sertifikaları, sosyal medya hesaplarınızın linklerini ve çok daha fazlasını kendi profil sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Şirket profiliniz, ne kadar dolu ve göz alıcı olur ise kurumsallığınız da o kadar öne çıkacak ve alıcılar tarafından ilgi görme şansınız artacaktır.

Ürünlerinizi Sergileyin

Modellerinizin ve renk varyantlarınızın fotoğraflarını, videolarını ve ürünlerinizin tüm teknik özelliklerini kolayca sisteme yükleyebilirsiniz.

*Yükleyebileceğiniz ürün sayısı; üyelik paketinize göre değişiklik gösterecektir. Üyelik Paketlerini İncele

Satışlarınızı arttırmak için, ürün fotoğraflarınızın görsel kalitesi ve çözünürlüğü çok önemlidir.

Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Binlerce Gerçek Alıcıya Ulaşın

Bebek ve çocuk konfeksiyon ürünleri sektörünün dünyadaki en önemli ticaret platformu olmayı hedefleyen Kidswearworld.com® sayesinde; tamamı onaydan geçmiş binlerce gerçek alıcı ile tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

Uluslararası pazarlama faaliyetlerimiz, çağrı merkezimiz ve yazılımımızın avantajları ile; bugüne kadar müşteri edinemediğiniz ülkelerden de müşteri edinmek çok kolay bir hale gelecek.

Tek yapmanız gereken profilinizi güncel ve canlı tutmak, gelen mesajlara zamanında cevap vermek.

Diğer tüm ihtiyaçlarınız için uzman kadromuz hizmetinizde.

Gerçek Alıcılar ile Kolayca Mesajlaşın

Sisteme üye olacak olan alıcılar mutlaka onaydan geçerek sizlere ulaşacaktır.

Bu sayede gerçek olmayan alıcıların, üreticilerin ve kötü niyetli kişilerin de zamanınızı boşa harcamasının önüne geçilecektir.

Gelişmiş mesajlaşma teknolojimiz sayesinde de dilediğiniz her an mesajlarınıza cevap verebilecek, alıcılara fiyat listesi, şirket sunumu gibi belgeler gönderebileceksiniz.

Anlık Mesajlaşma modülündeki ‘Otomatik Çeviri’ özelliği sayesinde hiçbir tercümana ihtiyaç duymadan alıcılar ile kendi dilinizde kolayca konuşabilirsiniz.

Üstelik hem webden, hem cepten

Ticaretiniz 365 Gün Devam Etsin

İnternet bağlantısı olan her yerden ve her cihazdan Kidswearworld.com®’a ulaşabilirsiniz.Ticaretiniz de hava şartlarına, uçak seferlerine, saat farkına bağlı kalmadan devam eder. Üstelik yabancı dil engeli de olmadan...

*Kidswearworld.com şimdilik Türkçe, İngilizce, Rusça, Arapça, Fransızca ve İspanyolca dillerinde hizmet vermektedir.

Sektördeki Yeniliklerden Haberdar Olun

Kidswearworld.com®'da ve mail bültenlerimizde yayınlanacak olan sektörel haberler ile; sektördeki yeniliklerden, şirketlerdeki gelişmelerden, fuar ve etkinliklerden de haberdar olacaksınız.

Sektörün nabzını tutacaksınız.

Seyahat ve Pazarlama Giderlerini Azaltın

Uzun yılların tecrübesini son teknoloji ile birleştiren Kidswearworld.com® sayesinde; satış pazarlama masraflarınızdan tasarruf edeceksiniz.

Uzak mesafeler daha yakın olacak, karmaşık sunumlar daha kolay hale gelecek. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz hizmetinizde.

Kidswearworld.com'da Satış Yapmaya Başla
Kidswearworld.com ile tüm dünyada satışa başla, satışlarını yeni fırsatlarla artır!
Kidswearnetwork

Kidswearworld.com
HER AN YANINIZDA!

Kidswearworld.com, ticaretiniz asla kesintiye uğramasın diye internet olan her ortamda, her cihazda kullanabilmeniz için özel olarak geliştirildi.

Evde, ofiste, fabrikada veya seyahat esnasında nerede olursanız olun bütün ticaret ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.