Yeni Ürünler

Toptan Bebek Giyim

Gelişen teknoloji çağında var olan sektörlerden biri ‘çocuk giyim’ gelişip büyümekte ve tüm dünyaya yayılmaktadır. Çocuklar çok hızlı boy atıp, kilo alıp verir. Düşündüğünüzden çabuk büyürler, gelişirler. Bu nedenle sürekli olarak tarzları da kıyafetleri değişir. Her mevsim geçişinde farklı sezon ürünleri üretilir ve pazara çıkarılıp satılır. Belli tasarımlar yapılır ve o tasarımlar için fiyatlar biçilir. Genel olarak çocuk giyimi; satışların toptan olarak yapıldığı ve Türkiye’den çok fazla ithalatının yapıldığı ürünler skalasındadır.
Toptan satış; parakende halde tekli seferde değil de bir seferde çoklu, fazladan satış yapmaktır. Kıyafetler toptan satışa en uygun ürünlerdir ve en çok toptan satış yapılan ürünlerdir. Tüketicilerin; özellikle kız çocukları için alışveriş yapan tüketicilerin / müşterilerin toptan çocuk giyim sektörüne çok katkısı vardır. Örneğin; üretim onların istekleri üzerine kuruludur, onlar talep eder ve üreticiler karşılığında pazara ürün çıkarır. Kıyafetler kız ve erkek çocuklarının imajını, yaşını, sevdiği renkleri yansıtan ürünler oldukları için toptan çocuk giyim alım satımı yapacaksanız eğer mecburen zamanın modasını da bilmeniz, göstermeniz ve böylece müşterilerinize sunmanız gerekir. Bu durum sizin kazancınız aynı zamanda müşterilerinizin beğenisi açısından tercih edilen olmanızı sağlar.
Toptan çocuk giyim ticareti, alım – satımı yaparak kendinize kazanç sağlamak isterseniz; Kidswearworld platformunda var olmanız en iyisi olacaktır. Çünkü Kidswearworld tüm dünyaca tanınan bir sitedir ve ürünlerinizi yüklediğinizde sadece elinizdeki müşteri portföyünüz ve hedef kitleniz değil tüm dünyadaki potansiyel müşterileriniz de farkınıza varacaktır. Tanınma oranlarınız yükselip satışlarınız artacaktır. Kendi marka imajınıza uygun tasarlanan siteniz üzerinden yüz yüze yaptığınız satışların aynısı hatta daha da fazlasını yapabilirsiniz. Pazar alanlarından çekilmeden, kendinizi geliştirerek toptan çocuk giyim ürünlerinizi tanıtıp, satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan Çocuk Kıyafetleri

Çocuk kıyafetleri; yetişkin insanlara nazaran elbette daha hassas ve daha özellikli şekilde üretilir. Özellikli üretimin açılımı anti alerjik, pamuklu, özel kumaşlı üretimler yapılması ya da ürünlerin içeriğinde doğal hammaddeler kullanılmasıdır. Örneğin; uyku tulumlarının yumuşak, pamuklu, tüysüz, toz tutmayan kumaşlar kullanılarak üretilmesi gerekir.
Çocuklara kıyafet alındığında hem kullanımının hem de giyinilip çıkarılmasının kolay olması gözetilir. Yaka kısmı büyük, kol kısımları geniş, düğmeli ürünlerdense çıtçıtlı ya da fermuarlı olan çocuk kıyafetleri tercih edilir. Tüm giysiler de kullanılmadan önce temizlik ürünleriyle ve bol suyla yıkanmalıdır.

Ayakkabı modeli tercihi yapılırken önem verilmesi gereken bazı özellikler vardır. Ayak parmaklarının aralarında boşluk olması için geniş köşelere sahip olmalıdır, Ayağın motor hareketlerini rahat yapabilmesi için taban kısmı düz olmamalı esneyebilmelidir, ayağın dışarıdan hava alması ve çocuğun istediği gibi hareket edebilmesi için delikli deri ya da bez yapıya sahip olmalıdır.
Bu hem kıyafet hem ayakkabı gerekliliklerine binaen firmalar tasarım, üretim ve sonuç olarak satışlarını yaparlar. Bu tasarımlar gereklilikler haricinde beğeniler, istekler, beklentiler ve marka imajına göre de şekillenir. Üretimler genellikle fazlaca yapılır çünkü çocuk kıyafetleri uzun süreli kullanılabilen ürünler değildir, sürekli yenilenir. Toptan çocuk kıyafetleri satışı bu nedenle daha kolaydır. Bir seferde parakende değil de yüklü miktarda satışlar yapılmaktadır. Yurt içinde çok başarılı şekilde bu toptan çocuk kıyafetleri satışları yapan markalar bulunmaktadır. Yurt dışına da bu ürünleri ihraç eden markalar mevcuttur. Henüz yurt dışıyla çalışmadıysanız fakat bunu istiyorsanız, bekliyorsanız Kidswearworld sitesine dahil olmalısınız. Çünkü Kidswearworld kendinizi dış dünyaya en iyi şekilde tanıtmanız, satışları arttırmanız, ürünlerinizi herkese göstermeniz, mağazanızdan alışveriş yapamayacak müşterilerinizi size kazandıracak toptan çocuk kıyafetleri satışı yapacağınız bir platformdur.

Toptan İthal Bebek Giyim

Anne babaların onayını alabilmek için pazara çıkaracağınız ürünleri iyice tanıtmanız gerekir. Ürünün yaş grubunu, kumaş türünü, bedenlerini, yıkanma koşullarını açıklayıcı şekilde belirtmelisiniz. Özellikle ithal ürünler satıyorsanız aileler bebeklerine bu ürünleri denetemeyeceğinden dolayı bu bilgiler büyük önem taşır.
Zıbınlar, bornozlar, battaniyeler, mama önlükleri, minik şapkalar, kız çocukları için elbiseler, erkek çocukları için gömlekler – tshirtler gibi ürünler toptan ithal bebek giyiminde en çok satışı yapılanlar arasındadır.
İthalat; yurt dışında üretimi gerçekleştirilmiş belirli ürünlerin başka bir ülkedeki sorumluların izinleriyle birbirinden farklı ürünlerin tedarik edilmesidir. Ülkelerin birbirleriyle yaptıkları satın alınma, alış – veriş, ekonomik bağlantılar bütünüdür. Diğer adı ise dışalımdır. İthalat işleminin gerçekleşmesi için iki ana gereklilik vardır. Bu gereklilikler; satın alınacak ürün ve ürüne sahip olacak olan vergi numarası doğrulanacak tüzel ya da gerçek bir insan.
Türkiye kumaş, ipek, giyim ve bebek giyim ürünlerinde çok fazla ihracat yapan bir ülkedir. Kaliteli, kullanışlı, içeriği doğal ve güzel üretimler elde edip tüm dünyaya bu ürünleri yayıp satışa çıkarmaktadır. Yıl içerisinde de yüklü miktarda bu satışları gerçekleştirmekte ve kazanç sağlamaktadır. Aynı zamanda ithalat yapan ülkeler arasında da bulunur, ülkemizde ihtiyaç dahilinde ithalat da gerçekleştirilir. İhracat ve ithalat işlemleri gümrükte yapılır. Elbette ki gümrük tekli ya da birkaç tane ürün alınacak bir alan değildir. Gümrük; yurt dışından gelen toplu, yüklü miktarda ürünü tek seferde aldığımız bir yerdir. Toptan ithal bebek giyim ürünlerinin alımı da gümrükte gerçekleşir. İthalatı gerçekleşecek olan toptan ithal bebek giyim ürünlerinin öncelikle özellikleri belirlenmelidir. İnsanlar bu ürün skalasında ‘neyi daha önde ve önemli tutuyor?’ sorusuna cevap bulup ona göre ithalat – ihracat yapılır. Bu özellikler ve ayrıcı seçimler ürünün gümrüğe doğru tarifeyle gelmesini sağlayacaktır. Mutlu sonuçlar elde etmek, memnun alışverişler gerçekleştirmek, sağlıklı satışlar yapmak ve kaliteli bir pazar yerine sahip olmak isterseniz Kidswearworld platformunun içerisinde bulunmalısınız.

Bebek Giyim Ürünlerinde Kumaşın Önemi

Ebeveynler bebekleri için zıbından tuluma kadar her ürünün en kaliteli ve en kullanışlısını kullandırmaya çalışır. Eğer bir cilt hassasiyeti varsa özel seçilen kıyafetlerin kullanılması gerekir ve bebeğe daha da özen gösterilmesi gerekir. Bebek cildi hassas olduğundan tahriş olmasın diye toptan bebek ürünleri tamamen pamuk içerikli olmalıdır. Bebek giyiminde göz önünde ve önemli bir site olan Kidswearworld içerisinde birçok marka, birçok model ve birçok özel seçim yapabileceğiniz ürün bulabilirsiniz. Bunu deneyimlemek için Kidswearworld sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bebek cildi yetişkin insanlara hatta çocuklara göre dahi hassastır. Kalın, kalitesiz, pürüzlü kumaşa sahip olan herhangi bir ürün bebeğe giydirilip çıkarılırken tahrişler, alerjik reaksiyonlar ya da küçük yaralar yaratabilir. Bu nedenle kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gerekir. Yüzde yüz pamuklu kumaşa sahip ürünler satın alırsanız bu sorunu yaşamaz, yaşıyorsanız da en aza indirgeyebilirsiniz. Böyle ürünleri Kidswearworld sitesinde bulabilir, böyle ürünleri satıyorsanız da Kidswearworld platformunda toptan bebek ürünleri satışı yapabilirsiniz.

Bebek Giyim Ürünleri Nasıl Olmalı?

Bebek giyim ürünlerinde tasarım kısmında pürüzlü detaylar, sert kumaşlar, dantel, fermuar, büyük düğme vb. aksesuarlar olmamalıdır. Çünkü bebekler keşfetme ve merak arzusuyla ellerine geçen her şeyi ağızlarına götürürler. Bu nedenle böyle aksesuarlar tehlikelidir. Bunun yerine yumuşak, sade, pamuklu kumaşa sahip, doğal içerikli kıyafetleri seçmelisiniz. Belli bir zaman sonra bebekler hareketlenir. O yüzden de rahat hareket edeceği, kendini kısıtlamayacağı ve özellikle bileklerini sıkmayacak kıyafetler tercih etmelisiniz. Özgün tasarımlarıyla sevilen, rahat ve yüzde yüz pamuktan üretilmiş toptan bebek ürünleri için Kidswearworld sayfasını takip edebilir, aynı zamanda Kidswearworld sitesinde satış da yapabilirsiniz.

Toptan Bebek Kıyafetleri

Yenidoğan bebeklerin ihtiyaçları nelerdir? 5 tane zıbın, bunlardan 1-2 tanesini yenidoğan bedeninde diğerlerini ise 0-3 ay bedeninde alabilirsiniz. Göbek bağını düşürdüğü zamana kadar zıbın değil de 1-2 tane t-shirt tercih edebilirsiniz. 5 tane pijama takımı veya uyku tulumu alabilirsiniz. Kış aylarında en az 2 tane her yerini kapatıp sıcak tutacak tulum, soğuktan korunması için eldiven ve şapka alınmalıdır. Onu yumuşacık sarıp sarmalamak ve rahat hissettirmek için en az 1 tane battaniye alınmalıdır. Bebeğinize kıyafet seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Bebeğinize kıyafet seçerken kilosuna göre tercih yapmalısınız. Eğer yaşına göre tercih yaparsanız bebeğinize küçük ya da büyük gelmesi problemi yaşayabilirsiniz. Elbette bunu tam üzerine göre bir kıyafet aldıktan sonra da yaşayabilirsiniz. Çünkü bebekler ilk birkaç ay içerisinde büyük bir hızla büyür, bedenleri değişir.

Doğal içerikli ürünlerden ve yüzde yüzü pamuklu içeriğe sahip ürünlerden satın almanız bebeğinizin cildi için sağlıklı olur.

Bebek kıyafetleri seçerken öncelikle kullanım ve yıkama klavuzunu mutlaka okuyun. O klavuzda yazanları uygulamaya özen gösterin.

Bebek kıyafetlerinin kumaşları pürüzsüz ve yumuşak olmalı, tahriş etmemelidir.

Tüysüz, kaliteli bir boyaya sahip ve tene boyası geçmeyen, yumuşak kumaşlı kazaklar tercih edilmelidir. Aynı zamanda da bebek sürekli kucakta olmak isteyeceği için bu tarz kumaşları tercih etmek annenin cildini de düşünerek bebek kıyafetleri seçilmelidir.
Bebek kıyafetleri temizlenirken parfümsüz, kokusuz ve renksiz deterjanlar kullanılmalıdır. Bebeğiniz için en iyisini, en kalitelisini, en güzelini, en renklisini, en kullanışlısını, en rahatını, en özelini, anne babanın da bebeğin de her ihtiyacını karşılayabilecek potansiyeldekini ve bebek için en doğru seçeneği bulmak için Kidswearworld sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Eğer böyle toptan bebek ürünlerine sahipseniz de markanızın bu platform içinde yer almasını sağlamalı ve tüm dünyaya açılmalısınız.

Toptan Bebek Giyim Fiyatları

Satış yapacağınız alanı tanıyın. Ürünü fiyatlandırırken, öncelikli olarak yapmanız gereken satış yapacağınız sektörü bilmektir. Rakiplerinizin ürünlerini ve hizmetlerini nasıl, neye göre fiyatlandırdığını görmeli, aynı zamanda ‘hedef kitleniz ürüne nasıl bakıyor’ sorusunu da cevaplayabilmelisiniz. Çünkü hedef kitlenizin bütçesi, alışverişe bakış açısı, hesaplarının bulunduğu platformlar vb. unsurlar ürünü fiyatlandırmanızı etkiler. Fiyatlandırma yaparken özel stratejiler geliştirin. Ürününüze bir fiyat biçerken; avantajlı olan ve hem müşterilerinizin hem sizin faydalanacağınız stratejileri kullanın. Maliyetinizi, isminizi, imajınızı düşünerek hareket etmeli, doğru zamanlarda doğru hamleler yapmalısınız. Maliyetlerinizi doğru belirleyin.

Maliyetlerinizi en doğru şekilde belirlemeden fiyat biçme aşamasına geçerseniz yüksek ihtimalle zarar eder ya da hedeflediğinizden düşük kar edersiniz. Ürünün tasarımından tutun kargolamasına kadar her adımı düşünüp, ona göre fiyatlandırma yapmalısınız. Hedef kitlenizi tanıyın. Satışlarınız hedeflediğiniz düzeyde hatta onun üstünde olsun isterseniz hedef kitle belirlemesi yapıp ona göre tasarımlar, satış politikaları ve fiyatlandırma yapmalısınız. Hedef kitlenizin müşteriye dönüşmesi için alışverişe bakış açısını, kendilerine ayırdıkları bütçeyi, gelir ve giderlerini, hangi sosyal medya platformlarını kullandıklarını analiz etmelisiniz. Rakiplerinizin fiyat biçiş kriterlerine bakmalısınız.

Rakiplerinizin fiyatlandırması ve satış oranları size yapmanız ve yapmamanız gereken unsurları gösterir ve örnek olur. Rakiplerinizden farklı bir yol izlediğinizde bunu da ürünün fiyatına yansıtırsınız. Tüm bu saydıklarımızı ölçmek için Kidswearworld sitesinde bulunmalısınız. Toptan bebek giyim fiyatlarını karşılaştırıp, potansiyel müşterilerinize uygun fiyatlı ürünlerinizi tanıtabilmeniz, satışlarınızı arttırmanız ve rakiplerinizi tanımanız için Kidswearworld en iyi platformdur.

Kidswearnetwork

Kidswearworld.com
HER AN YANINIZDA!

Kidswearworld.com, ticaretiniz asla kesintiye uğramasın diye internet olan her ortamda, her cihazda kullanabilmeniz için özel olarak geliştirildi.

Evde, ofiste, fabrikada veya seyahat esnasında nerede olursanız olun bütün ticaret ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.