Nedir?

KidswearWorld.com Nedir?

Bebek ve Çocuk konfeksiyon ürünleri sektörünün profesyonel üreticileri ile toptan alıcılarını tek noktada buluşturan bir akıllı ticaret platformudur.

Bu platformun amacı; küresel pazarı şeffaf hale getirerek hem üreticiler hem alıcılar için ürün tedariğini daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomik hale getirmektir. Üreticilerin ve alıcıların ticarete kesintisiz devam ettiği KidswearWorld.com, hiç kapanmayan bir sanal fuardır.

Nedir?
Nasıl Çalışır?

ÜRETİCİLER

Gerçek alıcılara ulaşmak
için 4 kolay adım:

1 Üreticiler; uygun üyelik planını seçerek kayıt formunu doldururlar. Bilgiler müşteri temsilcilerimiz tarafından doğrulandıktan sonra üyelik işlemleri başlatılır.

2 Üyelikleri onaylandıktan sonra şirket profillerini detaylı bir şekilde doldururlar. "Ürün Ekleme" panelinden ürünlerini sisteme yüklerler.

3 Alıcılar üreticiler ile "Anlık Mesajlaşma" özelliği sayesinde kolayca iletişim kurabilir ve ilgilendikleri ürünlerle ilgili mesaj gönderirler. Alıcılardan gelen mesajlarda fiyat listesi, katalog, broşür gibi belgeleri gönderebilirler.

4 Dünyanın her yerinden alıcılara ürünlerini tanıtabilirler ve ticarete başlayabilirler.

ALICILAR

Profesyonel üreticilere ulaşmak için
4 kolay adım:

1 Kidswearworld.com a ücretsiz üye olmak için kayıt formunu doldururlar. Bilgiler müşteri temsilcilerimiz tarafından doğrulandıktan sonra üyelik işlemleri başlatılır.

2 Üyelikleri onaylandıktan sonra hem ürünleri hem üreticileri kategoriye göre filtreleyebilirler. Ürünleri ve üreticilerin profillerini detaylı bir şekilde inceleyebilirler.

3 Üreticiler ile "Anlık Mesajlaşma" özelliği sayesinde kolayca iletişim kurabilir ve ilgilendikleri ürünlerle ilgili mesaj gönderirler. Üreticilerden fiyat listesi, katalog, broşür gibi belgeleri mesajlaşma esnasında talep edebilirler.

4 Dünyanın her yerinden üreticiler ile iletişime geçip ticarete başlayabilirler.

Kidswearnetwork

Kidswearworld.com
HER AN YANINIZDA!

Kidswearworld.com, ticaretiniz asla kesintiye uğramasın diye internet olan her ortamda, her cihazda kullanabilmeniz için özel olarak geliştirildi.

Evde, ofiste, fabrikada veya seyahat esnasında nerede olursanız olun bütün ticaret ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.