SIKÇA SORULAN SORULAR

Kidswearworld.com Bebek ve Çocuk Konfeksiyon ürünleri sektörünü dijital ortamda buluşturan yeni nesil dış ticaret platformudur. 

Sadece Bebek & Çocuk Konfeksiyon ürünleri sektörüne özel olarak tasarlanan Kidswearworld.com, tüm dünyadaki sektör profesyonellerini hedeflemektedir.

  • KidswearWorld.com dünyanın her yerinden toptan alıcılara kaliteli ürünler üreten güvenilir şirketlere kolayca ulaşma imkânı sağlıyor. Alıcılar, üretici şirketleri ve ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, doğrudan üretici firmanın en üst düzey yetkilisi ile ticaret görüşmelerini gerçekleştirebilir.
  • KidswearWorld.com sayesinde üretici şirketler ürünlerini dünyanın her yerine tanıtabilir ve daha önce ticaret yapmadığı ülkelerden de alıcılar bulabilir. Üreticiler; ürünlerini, şirket bilgilerini, tanıtım filmlerini ve sertifikalarını detaylı şirket profiline yükleyebilir. Bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar fazla alıcıya şirketlerinin kalitesini gösterebilirler.

KidswearWorld.com’da perakende alışveriş yapılamaz. Sistemimiz sadece toptan ticaret için uygundur ve perakende alım yapmak isteyen alıcılar sisteme kayıt olamamaktadır.

KidswearWorld.com sistemine dahil olmak isteyen alıcı ve üreticiler üyelik kayıt formunu doldururlar. Kayıt formu müşteri temsilcimize iletilir. Kayıt formu müşteri temsilcisi tarafından incelenir ve daha sonra ilgili kişi telefonla aranır. Başvuru yapan şirketin gerçek alıcı veya üretici olduğu tespit edildiğinde müşteri temsilcisi üyelik başvurusunu onaylar. Aksi durumda üyelik talebi kabul edilmez. 

KidswearWorld.com sistemi alıcı ve üretici şirketlere bir sanal fuar ortamı sunmaktadır. Şirketler arasındaki kesintisiz iletişim için "Anlık Mesajlaşma" modülü kullanılır ve tüm iş anlaşmaları buradan alıcı ve üretici şirket arasında yürütülebilir. KidswearWorld.com ticaret anlaşmalarınıza herhangi bir taraf olarak katılmamaktadır.

KidswearWorld.com üyelerine Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça ve İspanyolca dillerinde destek vermektedir. Desteklenen dil sayısını arttırmak için çalışmalarımız devam ediyor.

KidswearWorld.com sisteminde üretici veya alıcı şirketlere ekibimiz tarafından bir müşteri temsilcisi atanacaktır. Dilediğiniz zaman müşteri temsilciniz ile iletişim kurabilir veya uluslararası çağrı merkezimizden tüm sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz.

KidswearWorld.com’da alıcılar ticarete başlamak istediği üretici ile “Anlık Mesajlaşma” modülü yardımıyla kolayca iletişim kurabilir. Sonrasında üretici şirket de alıcı şirketin profilini ve bilgilerini görebilir. Kesintisiz iletişim sağlayan "Anlık Mesajlaşma" modülünden tüm görüşmeler yapılabilir. Sipariş için miktar, varyant, fiyat ve adres bilgilerini kararlaştırılır ve ticarete başlanabilir.

KidswearWorld.com tüm cihazlarla uyumludur. İnternet bağlantısı olan her yerden ve her cihazdan kolayca profilinize ve mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

KidswearWorld.com üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunun için, üye olduktan sonra şirketinize özel atanacak müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek iptal talebi oluşturabilirsiniz. 

KidswearWorld.com üyelikleri şirketlere özeldir ve devredilemez.

ÜRETİCİLER İÇİN

KidswearWorld.com sistemi size; fuar fuar gezmeden, seyahat ve personel giderlerini azaltarak ürünlerinizi dünyaya tanıtma ve potansiyel toptan müşterilerinizi bulma imkânı sağlıyor. Ticaretinizi geliştirmeniz için size sunduğumuz tüm avantajları Üreticiler İçin sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

KidswearWorld.com'da üreticiler için farklı hizmetleri içeren 3 tip üyelik paketi bulunmaktadır. Üyelik süresi her üyelik paketinde üyeliğin oluşturulduğu tarihten itibaren 1 yıldır. Üyelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Üyelik Paketleri sayfamızı inceleyiniz.

Üreticiler için farklı üyelik paketleri bulunmaktadır. Platforma üye olmak isteyen üretici sistem üzerinden kayıt formunu doldurabilir ya da uluslararası çağrı merkezimiz aracılığı ile üyelik taleplerini oluşturabilirler. Üretici hesabının onaylanması ve üyelik ücretinin tahsil edilmesi sonrasında üreticiler hesaplarını kullanmaya başlayabilir.

KidswearWorld.com üretici üye paket tipleri esnektir ve bir kez alındıktan sonra bir yüksek pakete geçiş yapılabilir. Bunun için üyeliğinizi oluşturduktan sonra dilediğiniz zaman size atanacak olan müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

KidswearWorld.com sadece bebek ve çocuk konfeksiyon sektörüne özel geliştirilmiş bir akıllı ticaret platformudur. Bununla birlikte sadece bebek ve çocuk hazır giyim ürünleri değil aynı zamanda ayakkabı, bebek ihtiyaçları ve organik oyuncakları, bebek arabası gibi ürünler yüklenebilir.

KidswearWorld.com üyesi bir üretici şirket üyelik paketine göre belirli sayıda ürün ekleyebilir.

  • Standart Üyelik: 25 Farklı Model
  • PRO Üyelik: 100 Farklı Model
  • SuperBrand Üyelik: 500 Farklı Model

o    Not: Bir ürünün farklı renk ve beden varyantları farklı model olarak kabul edilmez. Ürünününüz tüm varyantlarını tek bir model olarak ekleyebilirsiniz.
 

KidswearWorld.com'da üretici şirketler bir arama veya filtreleme ile alıcı şirketlerin profillerini görüntüleyemezler. Herhangi bir alıcı şirket ile iletişime geçebilmek için önce o alıcı şirketin sizin şirket profilinizi takip etmesi veya doğrudan size mesaj göndermesi gerekmektedir. Size mesaj gönderen veya takip eden herhangi bir alıcıyı siz de bağlantılarınıza ekleyebilir ve şirket profilini inceleyebilirsiniz.

KidswearWorld.com profilinizdeki "Fason Üretim Yapıyor" ibaresini işaretlerseniz alıcı şirketler profilinizi görüntülediğinde "Fason Üretim" yaptığınızı görecektir. Sizinle iletişime geçtiklerinde "Fason Üretim" ile ilgili detayları görüşebilir ve anlaşmalar yapabilirsiniz.

KidswearWorld.com üyelerini bir onay aşamasından geçirir. Bu sayede, alıcı olmayan, perakende alım yapmak isteyen veya aracı şirketler alıcı olarak sisteme giremezler.

KidswearWorld.com'da şirket profilinize yüklediğiniz ürünler bütün alıcılara görünür halde yayınlanır. Ancak eğer üyelik planınız VIP Showroom özelliğini içeriyorsa özel ürünlerinizi görmek isteyen alıcıların size talep göndermesini sağlayabilirsiniz. Siz de bu talepleri profilinizden onaylayabilir veya reddedebilirsiniz. 

KidswearWorld.com’da üretici şirketler diğer üreticilerin profillerini görüntüleyemezler. Her üretici sadece kendi profilini ve ürünlerini görüntüleyebilir. Böylece her bir üretici şirketin bilgileri gizli kalır.

KidswearWorld.com'da sayfaların belirli bölümlerine reklam verilebilir. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen Uluslararası Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçiniz. 

ALICILAR İÇİN

KidswearWorld.com sistemi, bebek ve çocuk konfeksiyon sektörünün toptan alıcılarına daha önce tecrübe etmedikleri bir ticaret deneyimi sunuyor. Sistemimize üye olarak, seçkin üreticilerin kaliteli ürünlerini bir fuar ortamındaymış gibi detaylı bir şekilde inceleyebilir, üreticilerle kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ticaretinizi geliştirmeniz için size sunduğumuz tüm avantajları Alıcılar İçin sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

KidswearWorld.com'da alıcı şirketler için üyelik ücretsizdir ve ömür boyu devam eder. 

Alıcılar üyelik kayıt formunu doldururlar ve ücretsiz bir şekilde üye olurlar. Gerçek alıcı oldukları KidswearWorld.com ekibi tarafından onaylandıktan sonra hesaplarına giriş yaparak üreticileri görüntüleyebilirler.

KidswearWorld.com'da alıcı şirketlerin profillerini sadece iletişim kurduğu üretici şirketler görüntüleyebilir. Herhangi üreticiye mesaj göndermeniz, profilini takip etmeniz veya ürününü beğenmeniz durumunda artık sizin profilinizi görüntüleyebilecektir. Aksi takdirde profiliniz gizli kalacaktır. 

KidswearWorld.com sadece bebek ve çocuk konfeksiyon sektörüne özel geliştirilmiş bir akıllı ticaret platformudur. Bununla birlikte sadece bebek ve çocuk hazır giyim ürünleri değil aynı zamanda ayakkabı, bebek ihtiyaçları ve organik oyuncakları, bebek arabası gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

KidswearWorld.com üyelerini bir onay aşamasından geçirir. Böylece sistem içerisinde sektörle ilgisi olmayan veya güven vermeyen üreticiler yer almamaktadırlar.

KidswearWorld.com'da alıcı şirketler sektörün en seçkin üreticilerinin profillerini ve ürünlerini inceleyebilir. Üretici şirketler ile iletişime geçmek için ister ürün sayfasından isterseniz de üretici şirketin profilinden üreticilere mesaj gönderebilirsiniz. "Anlık Mesajlaşma" modülü ile iletişime kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

KidswearWorld.com'da üretici firmalar eğer "Fason Üretim" yapıyorsa profillerindeki "Fason Üretim Yapıyor" ibaresini işaretlerler. Böylece hangi üreticilerin "Fason Üretim" yaptığını hangilerinin yapmadığını görebilirsiniz. Dilediğiniz üreticiye mesaj göndererek "Fason Üretim" anlaşması hakkında detaylı bilgileri görüşebilirsiniz.

Kidswearnetwork

Kidswearworld.com
HER AN YANINIZDA!

Kidswearworld.com, ticaretiniz asla kesintiye uğramasın diye internet olan her ortamda, her cihazda kullanabilmeniz için özel olarak geliştirildi.

Evde, ofiste, fabrikada veya seyahat esnasında nerede olursanız olun bütün ticaret ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.